اطلاعیه برگزاری مجدد انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشگاهی دانشگاه تهران

۰۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۱ کد : ۷۶۶۶ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۱۰۹۸
دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه تهران درباره برگزاری مجدد انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشگاهی اطلاعیه صادر کرد. متن اطلاعیه به این شرح است:

پیرو اطلاعیه‌های قبلی، با توجه به حد نصاب نرسیدن شرکت‌کنندگان در انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشگاهی، طبق ماده ۱۹، تجدید انتخابات مذکور، یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷، از ساعت ۱۱ تا ۱۳ در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
مطابق ماده ۹ شیوه‌نامه برگزاری انتخابات نماینده مدیران مسئول نشریات دانشگاهی در کمیته ناظر بر نشریات، شرایط رأی‌دهندگان از این قرار است: ۱- مدیرمسئول نشریه فعال باشد، ۲- فارغ‌التحصیل یا اخراج نشده باشد، ۳- محرومیت از تحصیل یا انصراف وی از تحصیل، قطعی نشده باشد. لذا تنها افرادی که در فهرست منتشر شده توسط هیأت نظارت بر انتخابات اعلام شده است، امکان شرکت در انتخابات را دارند. بر این اساس، هر مدیر مسئول نشریه فعال یا نماینده وی، یک بار حق شرکت در انتخابات و رأی دادن را خواهد داشت.
همچنین مطابق ماده ۱۷ شیوه‌نامه، مدیرمسئول می‌تواند برای شرکت در انتخابات نماینده‌ای را معرفی کند؛ نماینده با معرفی‌نامه مکتوب از سوی مدیرمسئول، به جای وی در انتخابات رأی خواهد داد. نامه نمایندگی باید شامل نام و نام خانوادگی مدیرمسئول و نماینده، نام نشریه، موضوع نمایندگی (رأی دادن در انتخابات کمیته ناظر)، امضای مدیر مسئول، تاریخ امضا و ترجیحاً در کاغذ سربرگ‌دار نشریه (حاوی لوگوی نشریه) باشد. معرفی‌نامه باید تا پیش از شروع روند اجرایی انتخابات توسط مدیر مسئول به کارشناس نشریات یا اعضای کمیته اجرایی یا هیئت نظارت تحویل شده باشد یا صحت امضای معرفی‌نامه محرز باشد یا از دیگر طرق ارتباطی مانند ایمیل که خود در هنگام درخواست مجوز در فرم‌های مربوطه ارائه داده یا متعاقباً در دیگر مکاتبات اعلام داشته است به آدرس studentpress@ut.ac.ir ارسال شده باشد.
خواهشمند است تمامی رأی‌دهندگان واجد شرایط برای تسریع در امور اجرایی انتخابات، مدرک شناسایی معتبر، اعم از کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل ترم جاری یا پرینت ثبت نام ترم جاری از سامانه آموزش را هنگام رأی‌گیری به همراه داشته باشند.
پیرو اطلاعیه‌های قبلی فهرست اسامی مدیران مسئول مجاز به شرکت در انتخابات نمایندگان مدیر مسئول نشریات دانشجویی سال ۱۳۹۸ اینجا و فهرست کاندیداها اینجا قابل ملاحظه است.


 


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.