پیام تسلیت هیأت رئیسه دانشگاه تهران به مناسبت درگذشت شادروان دکتر حسین قره‌چانلو استاد پیشکسوت دانشکده الهیات و معارف اسلامی

۳۰ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۱ کد : ۷۶۰۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۰۹

با کمال تأسف و تأثر با خبر شدیم دکتر حسین قره‌چانلو، استاد برجسته و پیشکسوت دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران دعوت حق را لبیک گفتند.
این استاد فرهیخته، که عمر پربرکت خود را در راه نشر مآثر فرهنگی و معنوی ایران صرف نمود، علاوه بر فعالیت‌های آموزشی و تربیت دانشجویان بی‌شمار، تألیفات ارزشمندی نیز در حوزه الهیات و فرهنگ و تمدن اسلامی داشت که در زمره باقیات‌الصالحات کارنامه علمی و معنوی او به شمار می‌آید.
هیأت‌رئیسه دانشگاه تهران ضمن ابراز تأثر عمیق، درگذشت این استاد گرانقدر را به خانواده سوگوار ایشان، دانشجویان، استادان، اعضای خانواده بزرگ دانشگاه تهران و جامعه علمی کشور تسلیت گفته، رحمت و غفران واسعه الهی برای آن مرحوم و سلامتی و شکیبایی برای بازماندگان از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نماید.

ضمناً به اطلاع دانشگاهیان محترم می‌رساند مراسم تشییع پیکر آن استاد فقید، روز چهارشنبه ۰۱/‏۱۲/‏۱۳۹۷‬ ساعت ۱۰:۳۰ از مقابل دانشکده الهیات و معارف اسلامی (خیابان مطهری - تقاطع مفتح) به سمت قطعه نام‌آوران بهشت زهرا (س) برگزار خواهد شد.

اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.