پذیرش عضویت جدید در صندوق رفاه اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۳ کد : ۷۵۸۲ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۲۱۱۲
صندوق رفاه اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران درباره پذیرش عضویت جدید اطلاعیه‌ای صادر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

پذیرش درخواست عضویت جدید در صندوق رفاه اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران

به اطلاع اعضای محترم هیأت علمی می‌رساند، از سال ۱۳۸۸ تاکنون عضو جدید در صندوق رفاه اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران پذیرفته نشده است. اینک پس از قریب ۱۰ سال این صندوق با تصویب آئین‌نامه عضویت در جلسه مورخ ۲۶/‏۰۹/‏۹۷‬ هیأت امنا و هیأت مدیره صندوق آماده است تا کلیه اعضای جدید هیأت علمی دانشگاه را با توجه به مفاد آئین‌نامه مصوب به عضویت درآورد.
- بر اساس این آئین‌نامه، اولویت ارائه خدمات رفاهی برای اعضاء صندوق است.
- مطابق بند ۲ آئین‌نامه، نحوه عضویت در صندوق عبارت از تکمیل فرم درخواست عضویت، ارائه مدارک پرسنلی و پرداخت حق عضویت اولیه و ماهانه مصوب هیأت امنا و تصویب در هیأت مدیره است.
- مطابق بند ۳ آئین‌نامه، اعضای جدید در بدو عضویت لازم است، معادل میانگین سرمایه اعضای قبلی که مطابق مصوبه هیأت امنا و هیأت مدیره در سال جاری حداقل سی میلیون ریال است، پرداخت کنند.
- بر اساس این مصوبات حق عضویت ماهانه اعضا مبلغ ۵۰۰ هزار ریال است که از ابتدای سال ۱۳۹۸ از حقوق کلیه اعضای صندوق کسر خواهد شد.
- اعضای جدید می‌توانند از مبلغ ۳۰ میلیون ریال حق عضویت اولیه حداقل مبلغ ۱۰ میلیون ریال را به‌صورت نقدی پرداخت کنند و مابقی به‌صورت اقساط از حقوق آنها کسر خواهد شد.
اعضای هیات‌علمی جدید دانشگاه تهران که از سال ۱۳۸۸ به بعد وارد دانشگاه شده‌اند و عضویت صندوق رفاه اعضای هیات‌علمی را کسب نکرده‌اند از تاریخ ۰۱/‏۱۱/‏۹۷‬ تا ۳۰/‏۱۱/‏۹۷‬ می‌توانند در ساعت اداری برای تکمیل فرم و تکمیل پرونده عضویت به صندوق رفاه اعضای هیأت علمی واقع در خیابان ۱۶ آذر، کوچه رهنما پلاک ۲۳ مراجعه کنند.


( ۷ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.