فراخوان یازدهمین دوره انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۶ کد : ۷۵۸۱ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۱۴۸۶
اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران در فراخوانی از دانشجویان برای شرکت در یازدهمین دوره انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دعوت کرد. متن فراخوان به این شرح است:

بنابر اعلام اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه، ثبت نام و شرکت در فرآیند یازدهمین دوره انتخاب و معرفی دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران آغاز و تا روز چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ ادامه خواهد داشت.
دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در این همایش وزین علمی و پژوهشی با مراجعه به وب‌سایت اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه به نشانی: http://shahed.ut.ac.ir ضمن اطلاع از شرایط، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
شایان ذکر است مطابق سنوات گذشته، از دانشجویان برگزیده، در یازدهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران ویژه گرامیداشت حماسه آزاد سازی خرمشهر قهرمان که در دهه سوم اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ با حضور اعضا هیأت رئیسه دانشگاه، مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر مقامات کشوری و لشکری برگزار خواهد شد، تجلیل به‌عمل خواهد آمد.

 


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.