بیانیه حوزه مقاومت بسیج کارکنان شهدای دانشگاه تهران

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۸:۳۰ کد : ۷۵۸۰ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۶۸۴
حوزه مقاومت بسیج کارکنان شهدای دانشگاه تهران طی بیانیه‌ای حرکت تروریستی در زاهدان را محکوم کرد. متن بیانیه به این شرح است:

بسم رب الشهدا والصدیقین

ملت شریف و انقلابی ایران بار دیگر پایبندی خود را به انقلاب و آرمان‌های امام راحل و راه شهدا و اطاعت از رهبر فرزانه انقلاب ثابت نمود، ولی استکبار جهانی و مزدوران خبیث آنان در منطقه، اتحاد و یکدلی و شور و شعور انقلابی ملت بزرگ ایران را برنتافت و با خوی درندگی و گرگ صفتی خود فرزندان سپاهی ملت را که هیچ هدفی جز برقراری امنیت و خدمت به مردم را نداشته و ندارند، مورد حمله‌ای ناجوانمردانه تروریستی قرار داد و بار دیگر به جهانیان ثابت کرد که ملت ما در طول دوران عمر عزتمندانه‌ی خود همواره قربانی تروریست بوده است، پدیده شومی که بنا بر اعتراف سردمداران استکبار جهانی ساخته و پرداخته‌ی دست آمریکای جنایتکار است.
اما غافل از اینکه ملتی که شهادت دارد، اسارت ندارد و با این حرکات مذبوحانه که نشان از درماندگی و حقارت دشمنان جمهوری اسلامی است، ذره‌ای از اراده انقلابی ملت بر تداوم راهی که انتخاب کرده است نخواهد کاست.
حوزه مقاومت بسیج کارکنان شهدای دانشگاه تهران ضمن محکوم کردن این اقدام ناجوانمردانه، بیعت مجدد خود را با آرمان‌های امام راحل عظیم‌الشأن، امت و شهدای عزیز و تبعیت محض از ولی امر مسلمین جهان در عمل به فرامین معظم له در بیانیه مهم ایشان در جهت تداوم راه انقلاب و عزت پیشرفت ایران همیشه سرافراز، به تروریست‌های ذلیل و مزدور، اعلام می‌کنیم که منتظر انتقام انقلابی فرزندان ملت قهرمان ایران باشند.


حوزه مقاومت بسیج کارکنان شهدای دانشگاه تهران
۲۷ بهمن ۱۳۹۷


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.