اولین جلسه مجمع عمومی کانون فرهنگی و اجتماعی کارکنان دانشگاه تهران برگزار شد

۲۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۷:۴۷ کد : ۷۵۷۸ اخبار
تعداد بازدید:۱۳۷۶
اولین جلسه مجمع عمومی کانون فرهنگی و اجتماعی کارکنان دانشگاه تهران با حضور مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ در باشگاه دانشجویان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، دکتر محمدعلی زارع چاهوکی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ضمن تشریح اهداف و رسالت‌های کانون‌های فرهنگی، اظهار کرد: «کانون فرهنگی و اجتماعی کارکنان برای اولین بار در دانشگاه تهران ایجاد می‌شود و در دانشگاه‌های تابعه وزارت علوم بی‌بدیل است».
وی در ادامه با بیان اینکه کارکنان از سرمایه‌های انسانی دانشگاه هستند، گفت: «امیدواریم بتوانیم از این سرمایه‌های انسانی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی استفاده کنیم».
پیش از سخنان دکتر زارع چاهوکی؛ بهروز عبدالمالکی رئیس کمیسیون ارتباطات فرهنگی شورای صنفی و عضو مؤسس کانون فرهنگی کارکنان، به بیان گزارش چگونگی پیگیری تأسیس کانون پرداخت و گفت: «هدف از تأسیس کانون فرهنگی کارکنان دانشگاه تهران، ایجاد فضایی با نشاط و روحیه بخش، پر کردن اوقات فراغت، شناسایی استعدادها و توانمندی‌های کارکنان و شکوفاسازی خلاقیت آن‌ها در زمینه‌های فرهنگی، همچنین افزایش شناخت بنیان‌های فکری و فرهنگی در بین کارکنان است».
رئیس کمیسیون ارتباطات فرهنگی شورای صنفی و عضو مؤسس کانون فرهنگی کارکنان در ادامه گفت: «در حال حاضر حدود ۸۰ کانون دانشجویی وجود دارد که می‌توانیم با تعامل و همکاری متقابل از تجارب آن‌ها برای پیشبرد اهداف و برنامه‌های کانون فرهنگی و اجتماعی کارکنان استفاده کنیم».
در ادامه این جلسه، کارکنان عضو به معرفی خود و بیان دلیل و انگیزه‌های عضویت در کانون پرداختند.
همزمان انتخابات شورای مرکزی کانون با حضور مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و کارشناسان این اداره کل برگزار شد که از بین اعضای حاضر به ترتیب آرا، بهروز عبدالمالکی، عباس عبدالمحمدی، لمیاء فارسی، حمید نیرویی آغمیونی و حسین عبدی به عنوان عضو اصلی و ندا ولی‌زاده و محمدصادق دلدار به عنوان اعضای علی البدل به مدت یک سال انتخاب شدند.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.