بازدید رئیس دانشگاه تهران از نمایشگاه برگزیده انتشارات و پایان نامه‌های دانشجویی در چهل سال اخیر

۲۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۰ کد : ۷۵۷۶ اخبار
تعداد بازدید:۹۸۹
دکتر محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران از نمایشگاه برگزیده‌های انتشارات و پایان نامه‌های دانشجویی دانشگاه تهران در چهل سال اخیر که در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار شده است، بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران به همراه دکتر سید احمدرضا خضری، مشاور رئیس و مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه، دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و رئیس ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دکتر رسول جعفریان، رئیس کتابخانه مرکزی، مرکز اسناد و تأمین منابع علمی دانشگاه، روز شنبه ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۷ از نمایشگاه برگزیده‌های انتشارات و پایان نامه‌های دانشجویی دانشگاه تهران در چهل سال اخیر که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شده است، بازدید کرد.
در این نمایشگاه که توسط ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با همکاری کتابخانه مرکزی، مرکز اسناد و تأمین منابع علمی دانشگاه تهران، مؤسسه انتشارات دانشگاه تهران و انتشارات سازمان جهاد دانشگاهی، برگزار شده است، ۵۸ عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری با موضوع انقلاب اسلامی و گزیده‌ای از انتشارات دانشگاه تهران در چهل سال اخیر در معرض دید قرار گرفته است.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.