مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشکده مطالعات جهان

۲۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۳ کد : ۷۵۷۰ اخبار
تعداد بازدید:۴۸۱
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در دهه مبارک فجر مراسم گرامیداشت در دانشکده مطالعات جهان برگزار شد.
مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشکده مطالعات جهان

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران به‌نقل از دانشکده مطالعات جهان، در مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۱۶ بهمن ۱۳۹۷، با هماهنگی روابط بین‌الملل دانشکده و با همکاری مؤسسه مطالعات آمریکای شمالی و اروپا، و انجمن ایرانی مطالعات جهان برگزار شد، سه سخنرانی با سه موضوع ایراد شد.
در این نشست که دکتر هادی دولت‌آبادی، استادیار گروه مطالعات فرانسه اداره آن را برعهده داشت، دکتر عباس خامه‌یار، معاون بین‌الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، با موضوع «نقش منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران در تحولات معاصر»، دکتر فؤاد ایزدی، استادیار گروه مطالعات آمریکای شمالی، با عنوان «انقلاب و ایدئولوژی»، دکتر زهره نصرت خوارزمی، استادیار گروه مطالعات آمریکای شمالی، با عنوان «انقلاب اسلامی و عاملیت فرهنگی‌اجتماعی زنان» سخنرانی کردند.
در مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، که با همکاری اداره امور فرهنگی و دانشجویی برگزار شد، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشکده مطالعات جهان در روزهای پیاپی این دهه در مسابقات تیراندازی، دارت و پینگ‌پنگ نیز شرکت کردند.

برای مشاهده متن کامل خبر، اینجا کلیک کنید.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.