برگزاری جلسه ستاد برگزاری اولین جشنواره کارآفرینی

۲۴ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۵ کد : ۷۵۶۱ اخبار
تعداد بازدید:۷۷۵
جلسه ستاد برگزاری اولین جشنواره کارآفرینی دانشگاه تهران، ۱۶ بهمن برگزار شد.

به گزاش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، نخستین جلسه ستاد برگزاری اولین جشنواره کارآفرینی دانشگاه تهران با حضور دکتر سرسنگی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و رئیس ستاد برگزاری اولین جشنواره کارآفرینی دانشگاه تهران، دکتر عباس زارعی هنزکی، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه، دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، رئیس دانشکده کارآفرینی، دکتر فارسی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، دکتر فرزاد آیت‌ا... زاده شیرازی، رئیس اداره دانش‌آموختگان اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر محمدعلی زارع چاهوکی، مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی و دبیر ستاد و دیگر اعضا، برگزار شد.

در این جلسه، دکتر سرسنگی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و رئیس ستاد برگزاری اولین جشنواره کارآفرینی دانشگاه تهران به تشریح طرح این جشنواره که در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۷ در هیأت رئیسه دانشگاه تهران مصوب شد، پرداخت.

در ادامه، اعضای جلسه به بحث و تبادل نظر در خصوص این طرح و روش اجرایی شدن آن پرداختند. برخی نکات مهم مطرح شده در این جلسه شامل موارد زیر است:

- ترویج فرهنگ کارآفرینی و درگیر کردن واحدهای دانشگاه با رسالت دانشگاه کارآفرین؛

- استفاده از ظرفیت کارآفرینان دانش‌آموخته دانشگاه؛

- ایجاد بانک اطلاعاتی جامع کارآفرینان دانشگاه؛

- شناسایی، استعدادیابی و تمرکز بر توانمندسازی کارآفرینان بالقوه.

برای مشاهده متن کامل خبر، اینجا کلیک کنید.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.