دعوت به همکاری در طرح تحول به توان دانشگاه در حوزه آموزش و یادگیری الکترونیکی

۲۳ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۱ کد : ۷۵۳۴ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۱۹۵۸
مرکز آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه تهران در فراخوانی از اعضا هیأت‌علمی و دانشجویان دانشگاه دعوت به همکاری در طرح تحول به‌توان دانشگاه در حوزه آموزش و یادگیری الکترونیکی کرد.

مرکز آموزش‌های الکترونیکی طی فراخوانی از متقاضیان به همکاری در حوزه‌های: تأمین زیرساخت، طراحی، اجرا و ارزیابی دوره‌های تحصیلی (با ارائه بیش از ۱۰۰ رشته تحصیلی الکترونیکی)، برگزاری دوره‌های الکترونیکی بین‌الملل، برگزاری دوره‌های الکترونیکی کوتاه‌مدت تخصصی در قالب (MOOC) راه‌اندازی و پشتیبانی شبکه اجتماعی، مدیریت دانش و مستندات، تولید محتوای الکترونیکی و ارائه دروس ترکیبی (Blended) در دانشگاه تهران دعوت به همکاری کرد.
این مرکز در نظر دارد، با بهره‌گیری از توان تخصصی و علمی دانشگاه تهران اعم از اعضا هیات علمی و دانشجویان، طرح‌ها و برنامه‌های نوینی را در قالب کار دانشجویی تخصصی (کاردات) و پروژه‌های کاربردی مورد نیاز اجرا و با دریافت ایده‌های نوآورانه و شکوفایی توانمندی‌های بالقوه دانشگاه در حوزه کاربرد بهینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش و یادگیری، در مسیر تحول به توان دانشگاه گام بردارد.
گفتنی است مهلت شرکت در فراخوان تا ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ در نظر گرفته شده است.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی اینجا کلیک کنید.


( ۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.