میزبانی ۱۲ روزه تالار مولوی از بزرگ‌ترین رخداد تئاتری کشور

هشت نمایش از آثار مرکز تئاتر مولوی به جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر راه یافت

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۴ کد : ۷۵۲۷ اخبار
تعداد بازدید:۶۱۷
هشت اثر نمایشی دانشجویی که در یک سال اخیر در مرکز تئاتر مولوی به صحنه رفته‌اند، در سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر حضور خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، نمایش‌های «مرد شده» به کارگردانی آسو بهاری، «از خط زرد فاصله بگیرید» به کارگردانی رضا رشادت، «قضیه» به کارگردانی سجاد امیرمجاهدی، «موی سیاه خرس زخمی» به کارگردانی جابر رمضانی، «آقا محمدخان» به کارگردانی نوید معمار کرمانی، «هار» به کارگردانی حسین پوریانی فر، «فرایند» به کارگردانی علی کرسی زر و «آنشرلی با موهای خیلی قرمز» به کارگردانی امیربهادر اکبرپور دهکردی که در یک سال اخیر در مرکز تئاتر مولوی به صحنه رفته‌اند، در سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر حضور خواهند داشت.
مرکز تئاتر مولوی در کنار بزرگ‌ترین مراکز تئاتری کشور همچون تالار وحدت، مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه ایرانشهر، تالار حافظ و... میزبان سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر خواهد بود.
گفتنی است این رخداد بین‌المللی که هر ساله شاهد حضور و گردهمایی هنرمندان داخلی و خارجی است، از ۲۲ بهمن آغاز و تا ۴ اسفند ۱۳۹۷ در سالن‌های نمایش، خیابان‌ها و سایر مکان‌ها در سراسر تهران، برگزار خواهد شد.
علاقه مندان می‌توانند برای دیدن آثار جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر، از روز ۲۲ بهمن تا ۳ اسفند، همه روزه در ساعت ۱۷ و ۱۹ به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

 

 


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.