برگزاری مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشکده جغرافیا

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۲ کد : ۷۵۱۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۵۵
مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور سردار دکتر سید یحیی رحیم صفوی، مشاور مقام معظم رهبری در دانشکده جغرافیای دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به‌نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور سردار دکتر سید یحیی رحیم صفوی، مشاور مقام معظم رهبری، دکتر مجید سرسنگی معاون فرهنگی و اجتماعی و رئیس ستاد گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه تهران، مهندس علی کرد، نماینده مجلس شورای اسلامی، جمعی از مدیران، مسئولان و دانشجویان این دانشکده، دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷، در تالار خلیج فارس دانشکده جغرافیای دانشگاه تهران برگزار شد.
در ابتدای این مراسم، دکتر مجید سرسنگی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گفت: «انقلاب اسلامی ما تفاوت‌های بسیاری با انقلاب‌های دیگر داشته است، انقلاب ما فراز و نشیب‌ها و رخدادهای فراوانی را با سربلندی پشت سر گذاشته است. ما هنوز در گیر و دار شادی پیروزی انقلاب بودیم که یک جنگ تمام عیار بر ما تحمیل شد، جنگ را پشت سر گذاشتیم و هنوز در پی آباد کردن مملکت بودیم که تحریم‌های ناجوانمردانه بر کشور تحمیل شد و خلاصه در این چهل سال، دشمنان انقلاب و نظام هر کاری کردند تا این انقلاب به چهل سالگی خود نرسد».
وی با تشکر از رئیس دانشکده جغرافیا و معاون فرهنگی این دانشکده برای برگزاری این برنامه فاخر، افزود: «خدا را شاکریم که امسال مردم ما چهل سالگی انقلاب را جشن می‌گیرند؛ شک نداریم که این موفقیت و این پیروزی مگر به حرمت خون شهیدان به حرمت مجاهدتی که ایثارگران و رزمندگان از خود نشان دادند به حرمت سختی‌هایی که ملت بزرگوار ایران تحمل کردند و به حرمت پایداری امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی امکان پذیر نمی‌شد».

برای مشاهده متن کامل خبر، اینجا کلیک کنید.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.