بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۲ کد : ۷۵۱۳ اخبار
تعداد بازدید:۷۷۴
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به همراه استاندار استان البرز از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران بازدید کردند.
بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران به‌نقل از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، مهندس علی‌اصغر مونسان، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به‌همراه دکتر عزیزاله شهبازی، استاندار البرز، ۱۶ بهمن ۱۳۹۷، از مجموعه علمی و تاریخی کاخ سلیمانیه، موزه جانورشناسی دکتر جلال افشار و ساختمان مارکف پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران بازدید کردند.
دکتر سید حسین گلدانساز، رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه با اشاره به قدمت موزه جانورشناسی و ساختمان مارکف، ابراز امیدواری کرد که با حمایت معاون رئیس جمهور و استاندار البرز در خصوص مرمت و بازسازی ساختمان مارکف که دارای معماری خاصی است تمهیداتی اندیشیده و قدم‌هایی برداشته شود.
رئیس پردیس کشاورزی قدمت و جایگاه این امکان تاریخی را برای شهر کرج حائز اهمیت خواند و پیشنهاد کرد که با حمایت معاون رئیس جمهور، استاندار البرز و با امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک شاهد حفظ و مرمت این آثار تاریخی باشیم.

برای مشاهده متن کامل خبر، اینجا کلیک کنید.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.