اطلاعیه انتشار اسامی کاندیداها و رأی‌دهندگان انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاهی در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تهران

۱۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۷ کد : ۷۴۸۱ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۶۲۴
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران طی اطلاعیه‌ای اسامی کاندیداها و رأی‌دهندگان انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاهی در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی را منتشر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

پیرو اطلاعیه شماره یک و طبق ماده ۸ و ۹ شیوه‌نامه برگزاری انتخابات، فهرست کاندیداها و رای‌دهندگان انتخابات تعیین نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاهی در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه تهران در جلسه هیأت نظارت بر انتخابات تنظیم و تأیید شد، لذا طبق ماده ۱۲ شیوه‌نامه مذکور، افرادی که نسبت به فهرست کاندیداها یا رای‌دهندگان اعتراض دارند می‌توانند از تاریخ ۱۴ تا ۲۱ بهمن به دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات مراجعه و اعتراض خود را به‌صورت مکتوب به همراه مستندات تحویل دهند.
گفتنی است، انتخابات سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ از ساعت ۱۱ تا ۱۳ در باشگاه دانشجویان برگزار خواهد شد.
فهرست اسامی مدیران مسئول مجاز به شرکت در انتخابات نمایندگان مدیر مسئول نشریات دانشجویی سال ۱۳۹۸ اینجا و فهرست کاندیداها اینجا قابل ملاحظه است.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.