توسط دانشگاه تهران

رویداد شب تحول دیجیتال ایران برگزار می‌شود

۱۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۸ کد : ۷۴۷۷ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۲۲
رویداد شب تحول دیجیتال ایران، ۳۰ بهمن ۱۳۹۷، توسط دانشگاه تهران در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا‌و‌سیما برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده مدیریت، دکتر مهدی شامی زنجانی، دبیر علمی رویداد «شب تحول دیجیتال ایران» با تاکید بر اینکه بزرگترین گردهم‌آیی نخبگان تحول دیجیتال کشور را در این رویداد پیش رو داریم گفت: «در این رویداد، مدیران اجرایی کشور، پژوهشگران دانشگاهی و فعالان حرفه‌ای این حوزه گردهم می‌آیند تا درباره ابعاد مختلف «تحول دیجیتال» بحث و تبادل نظر کنند».
دبیر جایزه ملی تحول دیجیتال افزود: «با توجه به تأکیدات مدیران ارشد کشور، به‌ویژه رئیس جمهور که در دیدار با مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تحقق ایران دیجیتال را برنامه اصلی دولت برشمرد، در این رویداد، پانل تخصصی با حضور متخصصین حوزه تحول دیجیتال با عنوان «ایران دیجیتال: از رؤیا تا واقعیت» نیز برگزار خواهد شد».
به گفته وی بخش ویژه‌ای که در این رویداد شاهد آن خواهیم بود، اعطای جایزه ملی تحول دیجیتال به شرکت‌های برگزیده کشور در این حوزه است.
دکتر شامی زنجانی تصریح کرد: «در دو دوره گذشته جایزه که با حضور چشمگیر بیش از ۳۵ سازمان معتبر و صاحب‌نام کشور برگزار شد، برای تمام سازمان‌های شرکت‌کننده در جایزه، پیش از ارزیابی، کارگاه آموزشی تحول دیجیتال برگزار شد، همچنین به هریک از سازمان‎ها پس از ارزیابی، گزارش بازخورد اختصاصی به صورت تفصیلی ارائه شد تا با بهره‌گیری از توصیه‌های ارائه شده در این گزارش، بتوانند مسیر بلوغ دیجیتال خود را موفق‌تر طراحی و طی کنند».
وی در ادامه از استقبال بسیار مناسب شرکت‌ها از دوره سوم جایزه خبر دادو حضور سازمان‌ها و شرکت‌های مطرحی از جمله بانک ملت، بیمه رازی، تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، فناپ، داده‌ورزی سداد، به‌پردازجهان، توسعه فناوری اطلاعات دریایی و صندوق بیمه کشاورزی را موجب رونق هرچه بیشتر این برنامه در سال جاری خواند».
گفتنی است جایزه ملی تحول دیجیتال در سه محور زبدگی دیجیتال، نوآوری دیجیتال و رهبری دیجیتال برگزار می‌شود که در محور زبدگی دیجیتال، بلوغ دیجیتال سازمان شرکت‌کننده، در حوزه نوآوری دیجیتال، ابتکار و پروژه دیجیتال کاندیدا شده از سوی سازمان، از منظر نوآوری ودر محور رهبری دیجیتال نیز فرد دارای بیشترین تأثیر در دیجیتالی شدن سازمان، ارزیابی می‌شوند.
علاقمندان برای شرکت در این رویداد و دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص جایزه به وب‌سایت www.DTaward.ir مراجعه و یا با مرکز همایش‌های دانشگاه تهران، به شماره ۸۸۲۲۹۹۰۱ تماس بگیرند.

 


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.