برگزاری نشست مدیران رفاهی دانشگاه‌های سطح یک کشور

۱۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۸ کد : ۷۴۷۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۰۶
ششمین نشست مدیران رفاهی دانشگاه‌های سطح یک کشور برگزار شد.
برگزاری نشست مدیران رفاهی دانشگاه‌های سطح یک کشور

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از اداره کل امور رفاهی، ششمین نشست مدیران رفاهی دانشگاه‌های سطح یک کشور ۱۱ بهمن ۱۳۹۷، با موضوع یکسان‌سازی قراردادهای بیمه درمان تکمیلی و اصلاح فرم تفاهم‌نامه بیمه برای ارائه به شورای معاونان اداری و مالی برگزار شد.
در صورت تصویب این طرح تمامی دانشگاه‌های سطح یک می‌توانند از خدمات یکسان و مشترک شرکت بیمه‌ای طرف قرارداد با شرایط مطلوب بهره‌مند شوند.
در این نشست، آخرین اقدامات انجام‌شده، تفاهم‌نامه‌های منعقده و در دست اجرا توسط هر یک از دانشگاه‌ها در حوزه‌های مختلف، مراکز اقامتی، وام، فروشگاه‌ها و مراکز خرید و... به اطلاع اعضای جلسه رسانده شد.
همچنین درباره موضوع نرم‌افزار جامع مراکز اقامتی-گردشگری بحث و بررسی شد و مقرر شد نسخه نهایی آن توسط دانشگاه فردوسی مشهد ظرف حداکثر یک‌ماه آینده ارائه شود.
در انتهای نشست نیز کمیته‌های تخصصی مربوطه به بیان گزارش عملکرد خود پرداخته و اعضای حاضر در جلسه نیز به بیان نظرات، پیشنهادات و دیدگاه‌های خود پرداختند.
در این نشست مدیران رفاهی دانشگاه‌های تهران، صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، علم و صنعت ایران، علامه طباطبایی، خواجه نصیرالدین طوسی، شهید بهشتی، فردوسی مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز و نمایندگان برخی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات رفاهی حضور داشتند.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.