دانشکده مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی برگزار می‌کند:

دوره کهاد در رشته سیستم‌های اطلاعات مکانی (GIS)

۰۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۸ کد : ۷۳۹۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۵۳
دانشکده مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی دوره فشرده نظری و عملی دوره کهاد در رشته(GIS) برگزار می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس دانشکده‌های فنی ، دوره فشرده نظری و عملی دوره کهاد در رشته(GIS) با هدف مساعدت در ورود به بازار کار، لزوم آشنایی با مبانی سیستم‌های اطلاعات مکانی در قالب یک دوره فشرده نظری و عملی دوره کهاد در رشته (GIS) برگزار می‌شود.
این دوره به‌منظور فراهم‌ساختن امکان بهره‌مندی دانش‌آموختگان دانشگاه تهران در رشته‌های مختلف مرتبط با مدل‌سازی، تحلیل، پردازش و مدیریت داده‌های مکان مرجع از توانایی و قابلیت موردنیاز برای انجام این فرآیندها برگزار خواهد شد.
بر این اساس، دانشجویان واجد شرایط مقطع کارشناسی دانشگاه تهران با گذراندن ۱۸ واحد اضافه موفق به دریافت گواهی مذکور می‌شوند.
این واحدها از میان ۱۳ درس الزامی و اختیاری انتخاب می‌شوند که به دو صورت نظری و عملی در قالب کارگاه ارائه می‌شوند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط عمومی و خاص ثبت نام دوره کهاد (GIS) می‌توانند به سایت دانشکده مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی به آدرس ( http://geospatialeng.ut.ac.ir ) مراجعه و یا با شماره تلفن ۸۸۰۰۸۸۴۱ معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده تماس حاصل نمایند.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.