برگزاری هفته بازدید‌های فرهنگی آموزشی فارسی‌آموزان بین‌الملل مؤسسه دهخدا

۲۹ دی ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۵ کد : ۷۳۰۶ اخبار
تعداد بازدید:۶۸۹
هفته بازدید‌های فرهنگی آموزشی فارسی‌آموزان بین‌الملل مؤسسه لغت‌نامه دهخدا و مرکز بین‌‌المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از مؤسسه لغت‌نامه دهخدا، این برنامه از تاریخ ۲۲ تا ۲۸ دی‌ماه ۱۳۹۷ در راستای اهداف آموزشی مرکز و برای آشنایی فارسی‌آموزان بین‌الملل با فرهنگ و رسوم ایران، با همراهی مدرسان به صورت متمرکز برگزار شد.
بازدید از باغ موزه نگارستان، حضور در زورخانه دانشگاه تهران و آشنایی با ورزش پهلوانی ایران، بازدید از موزه موسیقی، بازدید از موزه دکتر حسابی و تور آموزشی بازدید و خرید از فروشگاه‌های صنایع‌دستی و بازار به منظور آشنایی فارسی‌آموزان با مکالمات محاوره‌ای، بخشی از برنامه‌های این هفته بود که با استقبال گسترده فارسی‌آموزان همراه بود.
مؤسسه لغت‌نامه دهخدا و مرکز بین‌‌المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران تلاش می‌کند که با ارتقا سطح کیفی آموزشی و اجرای برنامه‌های متنوع کمک آموزشی، همچنان به عنوان مرکز پیشرو در آموزش زبان فارسی قدم بردارد.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.