دوره آموزش «راه‌های توسعه صادرات در شرایط تحریم» در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

۲۳ دی ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۴ کد : ۷۲۳۹ اخبار
تعداد بازدید:۵۲۶
دوره آموزش تخصصی «راه‌های توسعه صادرات در شرایط تحریم» از سوی مؤسسه یونیدرو در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران دوره آموزش تخصصی «راه‌های توسعه صادرات در شرایط تحریم» از سوی مؤسسه یونیدرو (مشترک دانشگاه تهران و ایمیدرو) در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
هدف از این دوره تحلیل ریسک‌ها و فرصت‌های ناشی از تحریم‌ها؛ شناخت بازارهای هدفی که امکان صادرات غیر نفتی در شرایط تحریم برای مبادلات با آنها وجود دارد؛ شناخت محدویت‌های اعمال‌شده بر بیمه، حمل و نقل، گواهی مبدا، بازرسی فنی و اخذ گواهینامه‌های مطابقت محصولات با استانداردهای جهانی و غیره و تحلیل هزینه‌های سربار و اضافی ناشی از تحریم‌ها و تأثیر آنها بر قیمت‌های فروش همراه با مباحث حرفه‌ای اعتبار اسنادی و تأمین مالی و سرمایه‌گذاری است.
این دوره برای آموزش علاقه‌مندان رشته‌های معدن، زمین‌شناسی، بازرگانی و نیز علاقه‌مندان حرفه‌ای طراحی و برنامه‌ریزی شده است.
دوره آموزش تخصصی «راه‌های توسعه صادرات در شرایط تحریم» از ۲۶ دی ماه ۱۳۹۷ در دانشکده متالورژی پردیس دو دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران واقع در خیابان کارگر شمالی آغاز خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره و اطلاع از شرایط ثبت‌نام به سایت مؤسسه یونیدرو http://unidro.ut.ac.ir مراجعه فرمائید.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.