نخستین دوره حقوق سلامت عمومی و بهداشت جهانی برگزار شد

۱۸ دی ۱۳۹۷ | ۰۸:۵۸ کد : ۷۲۰۱ اخبار
تعداد بازدید:۵۰۱
نخستین دوره آموزشی مقدماتی حقوق سلامت عمومی و بهداشت جهانی، عصر یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ به کار خود پایان داد.
نخستین دوره حقوق سلامت عمومی و بهداشت جهانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده حقوق و علوم سیاسی، نخستین دوره آموزشی میان‌رشته‌ای حقوق سلامت عمومی و بهداشت جهانی، با همکاری مؤسسه مطالعات حقوق عمومی و دانشکده بهداشت با حضور جمعی از برجسته‌ترین استادان حقوق، سیاست‌گذاری و بهداشت کشور در آذر و دی ماه ۱۳۹۷ برگزار شد.
دکتر کیومرث اشتریان، متخصص سیاست‌گذاری سلامت و عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران، دکتر حسن جولایی، رئیس پژوهشکده سلامت و مرکز تحقیقات ایدز دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دکتر رضا اسلامی، استاد حقوق بشر و عضو هیأت علمی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی، از مدرسان این دوره بودند.
شرکت‌کنندگان این دوره نیز دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های سیاست‌گذاری سلامت، پزشکی، داروسازی، مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی، مهندسی و گرایش‌های مختلف حقوق بودند. ادامه این دوره، در قالب آموزش‌های تخصصی، بهار و تابستان سال آینده به همت دانشکده بهداشت و مؤسسه مطالعات حقوق عمومی برگزار خواهد شد.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.