بررسی عوامل انتشار بوی نامطبوع تهران در مؤسسه ژئوفیزیک

۱۷ دی ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۱ کد : ۷۱۹۴ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۸۹
عوامل انتشار بوی نامطبوع تهران در شانزدهمین جلسه کارگروه علمی- اجرایی شورای هماهنگی مراکز لرزه‌نگاری و شتاب‌نگاری کشور در مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از مؤسسه ژئوفیزیک، در پی استشمام بوی نامطبوع در مناطقی از سطح شهر تهران و اظهارنظرهای غیرتخصصی و غیرکارشناسی در خصوص ارتباط این بو با زلزله و همچنین شایعاتی مبنی بر احتمال وقوع زلزله در شهر تهران، شانزدهمین جلسه کارگروه علمی- اجرایی شورای هماهنگی مراکز لرزه‌نگاری و شتاب‌نگاری کشور ۱۵ دی ۱۳۹۷ در مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران برگزار شد.
در این جلسه فوق‌العاده که با حضور مهندس نجار، معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و جمعی از مسئولین و کارشناسان سازمان‌های مختلف برگزار شد، پس از بحث و بررسی و تبادل نظر کارشناسی و تخصصی مبسوط در مورد این موضوع، اعلام شد که ارتباطی بین بوی بد استشمام شده در سطح شهر تهران با زلزله و فعالیت آتشفشان دماوند وجود ندارد.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.