دیدار استاد دانشگاه پمپئو فابرای اسپانیا از دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۱۶ دی ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۷ کد : ۷۱۸۴ اخبار
تعداد بازدید:۸۶۰
استاد دپارتمان علوم سیاسی دانشگاه پمپئو فابرای اسپانیا از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران بازدید کرد.
دیدار استاد دانشگاه پمپئو فابرای اسپانیا از دانشکده حقوق و علوم سیاسی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به‌نقل از دانشکده حقوق و علوم سیاسی، در راستای ارتباطات بین‌المللی و علمی این دانشکده با دیگر دانشگاه‌های جهان، دکتر لوک لوپز ویدال، استاد دپارتمان علوم سیاسی دانشگاه پمپئو فابرای اسپانیا ۹ و ۱۰ دی ۱۳۹۷، ضمن حضور در دانشکده با دکتر حمیرا مشیرزاده، مشاور بین‌الملل دانشکده، دکتر الهه کولایی مدیر گروه مطالعات منطقه‌ای و چند تن از استادان دیدار و گفت‌وگو و دو طرف بر گسترش همکاری‌های علمی دانشگاه تهران و دانشگاه پمپئو فابرا تاکید کردند.
دکتر لوپز ویدال در این دو روز در کلاس درس دکتر سعیده لطفیان برای دانشجویان سخنرانی و نیز با حضور در کلاس دکتر موسوی، استاد دانشکده، برای دانشجویان دکتری روابط بین‌الملل، علوم سیاسی و مطالعات منطقه‌ای کارگاه روش تحقیق برگزار کرد.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

بنیامین منیعات ۱۶ دی ۱۳۹۷ | ۲۲:۲۶
بسیار جلسه‌ی خوب و پرباری بود. استاد دعوت شده هم به خوبی و با تسلط بسیار بر مبحث (مربوط به روش تحقیق) جلسه رو برگزار کردند. از دکتر موسوی هم بسیار متشکریم که حضورشون در جلسه بسیار مفید بود.