امضای تفاهم‌نامه همکاری علمی و پژوهشی بین دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و پژوهشکده حج و زیارت

۱۵ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۵ کد : ۷۱۷۴ اخبار
تعداد بازدید:۶۴۸
تفاهم‌نامه همکاری علمی و پژوهشی بین دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و پژوهشکده حج و زیارت با حضور رئیس دانشکده علوم اجتماعی و نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت ۱۱ دی ۱۳۹۷ به امضا رسید.
امضای تفاهم‌نامه همکاری علمی و پژوهشی بین دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و پژوهشکده حج و زیارت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به‌نقل از دانشکده علوم اجتماعی، این تفاهم‌نامه با هدف ایجاد و گسترش هم‌فکری و همکاری‌های علمی و پژوهشی دوجانبه، ارتقای سطح تعاملات علمی، خدمات مشاوره‌ای و بهره‌گیری بهینه از امکانات موجود در جهت نیل به اهداف مشترک، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی قاضی‌عسکر، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی و دکتر سید مهدی اعتمادی‌فرد، رئیس دانشکده علوم اجتماعی امضا شد.

در این تفاهم‌نامه دو طرف بر همکاری‌های دو جانبه، مشارکت در تألیف و ترجمه متون و منابع مورد نیاز، انتشار آنها در سطح داخلی و بین‌المللی و بهره‌مندی متقابل در زمینه تبادل اطلاعات علمی پژوهشی، ایجاد زمینه‌های همکاری میان دانشکده و پژوهشکده، لزوم معرفی اولویت‌های پژوهشی در موضوعات مرتبط با فعالیت‌های دو طرف، همکاری در اجرای مشترک آنها و مشارکت در تأمین محتوای نشریات علمی، پژوهشی، ترویجی و تبلیغی تاکید کرده‌اند.
همچنین همکاری در برگزاری نشست‌های تخصصی، سمینارها، کرسی‌های علمی، همایش‌های داخلی و بین‌المللی، انجام داوری، ارزیابی و نظارت بر طرح‌های پژوهشی، بررسی محتوای پژوهش‌ها و تبادل تجربیات در زمینه توسعه دانش‌های اینترنتی و دیجیتالی مورد نیاز دو مرکز، برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، هدایت و حمایت از پایان‌نامه‌های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در راستای نیازهای مشترک و استفاده متقابل از کتابخانه‌ها و مراکز اسناد یکدیگر، از دیگر محورهای این تفاهم‌نامه است.

برای مشاهده متن کامل خبر، اینجا کلیک کنید.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.