کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک برگزار می‌شود

۱۵ دی ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۰ کد : ۷۱۶۹ اخبار
تعداد بازدید:۵۷۱
کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به‌نقل از دانشکده مدیریت، پنجمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک با مشارکت دانشگاه‌ها و نهادهای علمی و پژوهشی و وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها، انجمن‌های مختلف و با رویکرد کاربردی و دانشورانه روزهای ۳ و ۴ بهمن ۱۳۹۷، به میزبانی دانشکده مدیریت دانشگاه در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار می‌شود.
دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به‌عنوان میزبان این رویداد بزرگ، پس از برگزاری موفق و اثربخش چهار دوره قبلی کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک در سال‌های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ میزبان پنجمین کنفرانس است.
از برنامه‌های اصلی پنجمین کنفرانس می‌توان به برگزاری نخستین دوره جایزه ملی اشاره کرد که ارزیابی دقیق و ارائه بازخورد اختصاصی، فراهم‌سازی زمینه برای تبادل تجارب موفق میان سازمان‌ها، و معرفی سازمان‌ها و مدیران برگزیده به جامعه علمی و حرفه‌ای کشور ازجمله بخش‌های کلیدی این جایزه است.
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۰۱۲۴۱۱ تماس و یا به نشانی: http://icsm.ut.ac.ir مراجعه نمایند.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.