گشایش نمایشگاه گروهی نقاشی «قلمه» در دانشگاه تهران

۰۹ دی ۱۳۹۷ | ۱۸:۴۱ کد : ۷۱۲۶ اخبار
تعداد بازدید:۶۸۵
نمایشگاه نقاشی هنرجویان استاد بهزاد شیشه‌گران با عنوان «قلمه» در دانشگاه تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، به‌نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، نمایشگاه نقاشی هنرجویان استاد بهزاد شیشه‌گران با عنوان «قلمه» با حضور چهره‌های هنری و استقبال کم‌نظیر علاقه‌مندان به هنر، ۸ دی ۱۳۹۷، در نگارخانه «دانشجو» واقع در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران افتتاح شد.

این نمایشگاه شامل ۵۶ اثر با تکنیک‌های مختلف از ۹ هنرجوی بهزاد شیشه‌گران است. موضوع پروژه «درخت» بوده و این ۹ هنرجو برای اولین بار است که به موضوع درخت پرداخته‌اند و بین ۲۵ تا ۵۰ جلسه سه‌ساعته این پروژه را پیش برده‌اند.

اسامی هنرجویانی که آثارشان به نمایش گذاشته شد به شرح زیر است:

مهناز ابویی، هادی بابارحیمی، منیره بابایی، مارال تجربه‌کار، مهرنوش ستوده فومنی، گلنوش ستوده فومنی، الهام حسنی‌نژاد، آذین ولی‌زاده و لیلا هاشمی هنرجویانی هستند که آثارشان به نمایش گذاشته شده است.

علاقه‌مندان برای بازدید از آثار این نمایشگاه می‌توانند تا ۲۰ دی ۱۳۹۷ همه‌روزه غیر از جمعه‌ها از ساعت ۹ تا ۱۷ به نگارخانه دانشجو به نشانی خیابان ۱۶ آذر، پایین‌تر از خیابان ادوارد براون، شماره ۱۶، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران مراجعه کنند.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.