‌‌کسب عنوان قهرمانی توسط دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران در مسابقات والیبال

۰۹ دی ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۸ کد : ۷۱۲۱ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۸۸
هفدهمین جشنواره ورزشی درون دانشگاهی دانشجویان دانشگاه تهران با قهرمانی دانشکده تربیت بدنی در مسابقات والیبال به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به‌نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، مسابقات پایانی هفدهمین جشنواره ورزشی درون دانشگاهی دانشجویان دانشگاه تهران با حضور دکتر مجید سرسنگی معاون فرهنگی و اجتماعی، ۵ دی ۱۳۹۷ در سالن شماره یک اداره کل تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار شد.
در آخرین مسابقات هفدهمین جشنواره، تیم دانشکده تربیت بدنی در مسابقه فینال والیبال پسران با شکست تیم پردیس کشاورزی و منابع طبیعی آخرین مدال قهرمانی جشنواره را کسب کرد.
در دیدار رده‌بندی نیز تیم پردیس دانشکده‌های فنی با پیروزی بر تیم پردیس کیش، به مقام سوم مسابقات این رشته دست پیدا کرد.
در مسابقات والیبال دختران نیز به ترتیب دانشکده تربیت بدنی، پردیس دانشکده‌های فنی، پردیس هنرهای زیبا و دانشکده دامپزشکی مقام‌های اول تا چهارم را کسب کردند.
گفتنی است، در پایان رقابت‌های هفدهمین جشنواره ورزشی درون دانشگاهی دانشجویان دانشگاه تهران، در مجموع دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی، پردیس دانشکده‌های فنی، پردیس بین‌المللی کیش و پردیس کشاورزی و منابع طبیعی مقام‌های اول تا چهارم این جشنواره را از آن خود کردند.

جدول رده‌بندی هفدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران بر اساس تعداد مدال‌ها و مقام‌های اکتسابی


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.