جشن شب یلدا در دانشگاه تهران برگزار شد

۰۲ دی ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۱ کد : ۷۰۳۳ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۹۰
جشن شب یلدا در خوابگاه‌ها و مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، مراسم جشن شب یلدا سال ۱۳۹۷ ویژه خوابگاه‌های پسران در ۲۸ و ۲۹ آذر در تالار دهشور پردیس علوم و تالار الغدیر کوی دانشگاه تهران با حضور پرشور دانشجویان برگزار شد.
اجرای نماهنگ، مسابقه لباهنگ، دومینو، و تکرار جملات پشت سرهم، تردستی، نمایش طنز، حافظ خوانی و اجرای گروه موسیقی سنتی و آیینی از جمله برنامه‌های شاد و مفرح این مراسم‌ها بود. در پایان هر مسابقه نیز جوایزی به رسم یادبود به همه دانشجویان شرکت کننده در مسابقات اهدا شد.
مرکز مشاوره شعبه فاطمیه و چمران نیز شب یلدا با کمک همیاران سلامت، جشنی با حضور حدود ۳۰۰ نفر از دانشجویان فاطمیه در تالار فرهنگ خوابگاه فاطمیه و تالار جوان خوابگاه چمران برگزار کرد. برنامه‌هایی شامل حافظ خوانی، استندآپ کمدی دانشجویی، تئاتر «اندر احوالات یلدا خانوم»، آواز با نواختن پیانو، دابسمش دانشجویی و مسابقه و اهدای جوایز اجرا شد.

جشن شب یلدا در مؤسسه ژئوفیزیک
همچنین، جشن شب یلدا، چهارشنبه ۲۸ آذر برای دانشجویان، کارمندان و هیأت علمی مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در این مؤسسه برگزار شد.
مراسم با کلامی از دیوان حافظ و قدردانی از دست‌اندرکاران برگزاری برنامه آغاز شد و در ادامه گروه موسیقی محلی آذری قطعاتی سنتی و فولکلور آذربایجان اجرا کرد که مورد استقبال حضار قرار گرفت.
این مراسم با برنامه‌های متنوعی شامل صندلی داغ، مسابقه و سرگرمی همراه با تزئینات شب یلدا ادامه یافت و در پایان به تعدادی از حاضران به قید قرعه جوایزی اهدا شد.


( ۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.