آئین آینه‌دار دوران؛ گردهمایی دوستداران فرهنگ و هنر ایران زمین در باغ موزه نگارستان

۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۶:۱۶ کد : ۷۰۲۳ اخبار
تعداد بازدید:۸۱۹
همزمان با سالروز تولد زنده‌یاد محمدابراهیم باستانی پاریزی، برنامه آینه‌دار دوران در کنار مراسم یادبود این استاد در باغ‌موزه نگارستان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، همزمان با سالروز تولد زنده‌یاد محمدابراهیم باستانی پاریزی، استاد فقید دانشگاه تهران، برنامه آینه‌دار دوران در کنار مراسم یادبود این استاد گرانقدر دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷، ساعت ۱۵:۳۰، در باغ‌موزه نگارستان برگزار خواهد شد.
این برنامه با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه تهران، شرکت ملی صنایع مس ایران و دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
هدف از این برنامه به انجام رساندن طرح آینه‌دار دوران با نام استاد فقید محمدابراهیم باستانی پاریزی است. در این مراسم، شرایط و آغاز کار طرح آینهدار دوران که شامل تصویرگری از آثار مکتوب استاد باستانی پاریزی است اعلام خواهد شد و در آینده با مشورت بزرگان از فرهیختگان دیگر ایران‌زمین نیز جهت تجلیل در این طرح بهره گرفته خواهد شد.
همچنین، طی این مراسم از نمایشگاهی موقت با آثار هنرمندان همراه طرح، استادانی چون محمد فرشچیان، طاها بهبهانی، حسین محجوبی، علی زنده رودی، حبیب‌الله صادقی، یدالله کابلی، کامبیز درم بخش، محمدعلی بنی اسدی و دیگر هنرمندان رونمایی می‌شود.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.