دیدار هیأت عالی‌رتبه دانشگاه ورشو لهستان با معاون بین‌الملل دانشگاه تهران

۲۵ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۹ کد : ۶۹۵۴ اخبار
تعداد بازدید:۵۰۴
معاون دانشگاه ورشو در امور تحقیقات و بین‌الملل با دکتر محمدباقر قهرمانی دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار هیأت عالی‌رتبه دانشگاه ورشو لهستان با معاون بین‌الملل دانشگاه تهران

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، هیأت عالی‌رتبه دانشگاه ورشو لهستان به‌سرپرستی پرفسور «ماسیج دوسسزیک»، معاون دانشگاه ورشو در امور تحقیقات و بین‌الملل، ۱۸ آذر ۱۳۹۷ با دکتر قهرمانی، معاون بین‌الملل دانشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار دو طرف با هدف ارتقای همکاری‌های علمی، پژوهشی در زمینه‌های تمدید یادداشت تفاهم موجود بین دو دانشگاه، بررسی اعطای یک بورس دکتری به یکی از دانشجویان زبان و ادبیات دانشگاه ورشو، اعزام تیم‌های تحقیقاتی پردیس علوم، فنی و ادبیات به دانشگاه ورشو برای بررسی پروژه‌های مشترک، همکاری و مشارکت دانشگاه تهران در کنفرانس ASAIHL ورشو در سال ۲۰۲۰، برگزاری نشست‌های مشترک بین اتحادیه دانشگاه‌های برتر ایران و لهستان، همکاری در چارچوب اراسموس، همکاری مشترک در اتحادیه بین‌المللی دانشگاه‌ها و اتحادیه دانشگاه‌های آسیا، تبادل استاد و دانشجو و اطلاع‌رسانی در خصوص کنفرانس‌های بین‌المللی از سوی دو دانشگاه بحث و تبادل نظر کردند.
در این دیدار پروفسور «ماسئیج دوسسزیک»، معاون امور تحقیقات و بین‌الملل دانشگاه ورشو، پروفسور «جولانتا سیراکوفسکا»، رئیس سابق دانشکده شرق‌شناسی، پروفسور سلیویا سوردیکوفسکا»، مدیر مؤسسه ایران‌شناسی دانشکده شرق‌شناسی دانشگاه ورشو و پروفسور «آنتا افلت»، استاد مرکز بین‌رشته‌ای ریاضیات و مدل‌های محاسباتی از دانشگاه ورشو و جمعی از مدیران دانشگاه تهران حضور داشتند.
گفتنی است، دانشگاه ورشو بزرگ‌ترین دانشگاه لهستان و یکی از ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان و برترین دانشگاه لهستان است. سالانه بیش از ۲۰۰۰ پروژه تحقیقاتی در این دانشگاه انجام می‌شود.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.