هفدهمین جشنواره ورزشی درون دانشگاهی دانشجویان دانشگاه تهران

قهرمانان مسابقات بسکتبال و فوتسال پسران معرفی شدند

۲۱ آذر ۱۳۹۷ | ۰۸:۳۵ کد : ۶۹۲۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۹۴
قهرمانان مسابقات بسکتبال و فوتسال پسران دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ در هفدهمین جشنواره ورزشی درون دانشگاهی دانشجویان دانشگاه تهران معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، مسابقات بسکتبال هفدهمین جشنواره ورزشی درون دانشگاهی دانشجویان با انجام دیدارهای رده‌بندی و فینال در بخش پسران به کار خود پایان داد.
در پایان این رقابت‌ها، تیم پردیس دانشکده‌های فنی در بازی فینال، موفق شد تیم دانشکده تربیت بدنی را با نتیجه ۵۳ به ۴۸ شکست دهد و جام قهرمانی را بالای سر برد. این دو تیم سال قبل نیز برگزارکننده دیدار فینال بودند.
در این بخش تیم پردیس فارابی با شکست تیم دانشکده علوم و فنون به مقام سوم دست یافت.
همچنین مسابقات فوتسال پسران، دوشنبه ۱۹ آذر در سالن شماره ۲ اداره کل تربیت بدنی به کار خود پایان داد.
در این دوره از مسابقات، دیدار رده‌بندی بین تیم پردیس فارابی و تیم پردیس هنرهای زیبا برگزار شد و در نهایت تیم پردیس هنرهای زیبا با نتیجه ۴ بر ۲ به برتری دست یافت و به مقام سوم رسید.
فینال این دوره از مسابقات بین دو تیم پردیس دانشکده‌های فنی و تیم دانشکده تربیت بدنی برگزار شد و تیم دانشکده تربیت بدنی توانست با نتیجه ۸ بر ۳ به پیروزی دست پیدا کند و قهرمان مسابقات این دوره شود.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.