‌تفاهم‌نامه بین دانشگاه تهران و دانشگاه پوترای مالزی امضا شد

۲۱ آذر ۱۳۹۷ | ۰۸:۲۷ کد : ۶۹۲۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۰۹
پروفسور رنوگانس واراتاراجو، معاون دانشگاه پوترای مالزی، در زمینه روابط اجتماع و صنعت روز دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ با دکتر محمد رحیمیان، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تهران، دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده علوم اجتماعی، در این دیدار که با هدف بررسی ارتقای روابط بین دو دانشگاه برگزار شد، طرفین در خصوص برگزاری پروژه‌های مشترک دانشگاهی به‌ویژه در زمینه مسئولیت اجتماعی و تعامل دانشگاهیان در رابطه با صنعت و اجتماع بحث و تبادل نظر کردند.
دکتر اعتمادی‌فر، رئیس دانشکده علوم اجتماعی، دکتر قنبری، مشاور بین‌الملل دانشکده علوم اجتماعی، دکتر غفوریان، معاون مدیرکل پژوهش‌های کاربردی و عبدالمجید اسکندری، مدیرکل برنامه‌ریزی و همکاری‌های بین‌المللی، در این دیدار حضور داشتند.
در پایان این نشست یادداشت تفاهمی به منظور انجام پروژه‌های مشترک با محوریت دانشکده علوم اجتماعی به امضا رسید. بر اساس مفاد این تفاهم‌نامه، دو پروژه مشترک در زمینه «ارتباطات سلامت» و «کیفیت زندگی» به صورت مشترک بین دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی و نیز مرکز آموزش و تحقیقات سرطان دانشکده بهداشت دانشگاه یو.پی.ام مالزی انجام خواهد شد. این دو تحقیق همچنین به طور همزمان در ایران و کشور مالزی انجام خواهد شد.
گفتنی است، دانشگاه پوترای مالزی به عنوان یکی از دانشگاه‌های هدایت‌کننده تحقیقات مالزی به شمار می‌رود. این دانشگاه در سال ۱۹۳۱ میلادی به عنوان دانشکده کشاورزی آغاز به کار کرد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.