کارگاه آموزشی فناوری پرینترهای سه‌بعدی در دانشگاه تهران برگزار شد

۲۰ آذر ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۷ کد : ۶۹۱۲ اخبار
تعداد بازدید:۹۹۷
همایش آموزشی آشنایی با فناوری پرینترهای سه‌بعدی روز دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ در آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه تهران واقع در پردیس شماره ۲ فنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس دانشکده‌‌های فنی، سخنران این دوره از کارگاه آموزشی، دکتر امین جباری، فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک دانشگاه تهران و مدیر آزمایشگاه ساخت افزودنی و پرینت سه‌بعدی دانشگاه تهران بود.
هدف از این دوره، آشنایی شرکت کنندگان با مبانی علمی و تخصصی ساخت افزودنی و همچنین معرفی انواع روش‌های موجود و بررسی پرینترهای سه‌بعدی برای تمامی زمینه‌های مرتبط اعم از رشته‌های مهندسی، پزشکی، معماری و هنر بود. این همایش با حضور بیش از پنجاه نفر از پژوهشگران و علاقه‌مندان این حوزه نوآورانه از دانشگاه‌های برتر کشور در چهار ساعت برگزار شد.
دوره‌های آتی آزمایشگاه ساخت افزودنی و پرینت سه‌بعدی دانشگاه تهران در زمینه‌های تخصصی هر رشته برگزار خواهد شد که اطلاعات برگزاری آن متعاقباً به اطلاع عموم خواهد رسید.
لینک آشنایی با آزمایشگاه ساخت افزودنی و پرینت سه‌بعدی دانشگاه تهران: www.utamlab.com
 


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.