‌همایش پیاده‌روی کارکنان دانشگاه تهران برگزار شد

۱۴ آذر ۱۳۹۷ | ۱۷:۱۹ کد : ۶۸۵۲ اخبار
تعداد بازدید:۶۵۸
همایش پیاده‌روی کارکنان دانشگاه تهران به همت شورای صنفی کارکنان دانشگاه در پردیس مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، همایش پیاده‌روی کارکنان دانشگاه به همت شورای صنفی کارکنان و با همکاری پردیس علوم، روز چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ در پردیس مرکزی برگزار شد.
در این همایش، ابتدا کارکنان دانشگاه به شکل نمادین و گروهی در پردیس مرکزی به پیاده‌روی پرداختند و سپس با شعار «ورزش، نشاط، سلامت» در مقابل پردیس علوم گرد آمدند.
در این گردهمایی، حمیدرضا نایبی، رئیس شورای صنفی کارکنان دانشگاه، با اشاره به اهمیت دور نگه داشتن فضای شهر از آلودگی هوا، از کارکنان دانشگاه خواست از دوچرخه و وسایل حمل و نقل عمومی برای تردد در سطح شهر استفاده کنند.
وی همچنین از رایزنی شورای صنفی کارکنان با شهرداری و سایر نهادها برای گرفتن تسهیلات به منظور استفاده از دوچرخه برای کارمندان دانشگاه خبر داد.
در پایان این مراسم، به کارکنان حاضر در همایش پیاده‌روی، جوایزی به قید قرعه اهدا شد.
گفتنی است که این همایش با همکاری اداره کل تربیت بدنی، اداره کل امور فرهنگی، اداره کل امور رفاهی، اداره کل امور دانشجویی، شورای صنفی کارکنان و بسیج دانشگاه، به مناسبت هفته وحدت و گرامیداشت روز دانشجو برگزار شد.


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.