تأیید جهانی فعالیت دفتر دیده‌بان جهانی کارآفرینی (GEM) دانشکده کارآفرینی

۱۲ آذر ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۲ کد : ۶۸۳۷ اخبار
تعداد بازدید:۶۳۳
فعالیت پژوهشی دفتر دیده‌بان جهانی کارآفرینی (GEM) دانشکده کارآفرینی در قالب گردآوری و ارزیابی فعالیت کارآفرینی و نتایج آن در ۲۰۱۸ مورد تأیید دانشگاه بابستون کالج آمریکا و مدرسه کسب و کار لندن قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دانشکده کارآفرینی، تابستان امسال با جمع‌آوری بیش از ۳۳۰۰ نمونه از ۴۲ شهر بزرگ و کوچک کشور همگام با بیش از ۶۰ کشور عضو GEM طرح ارزیابی فعالیت کارآفرینی در کشور را اجرا کرد.
جمع‌آوری اطلاعات از ۴۲ شهر منتخب کشور با رعایت اصول استاندارد و بین‌المللی GEM فرایندی بسیار تخصصی و مستلزم نظارت دقیق کار در شهرهای منتخب کشور، تنظیم اصول نمونه‌گیری مناسب و همگون برای اجرای برنامه پژوهشی است.
بررسی صحت اطلاعات جمع‌آوری شده در فرایند گردآوری اطلاعات و دقت در رعایت استانداردهای بین‌المللی GEM از ارکان اصلی به شمار می‌رود.
این اطلاعات ارزشمند امکان مطالعه وضعیت کارآفرینی در کشورهای عضو را فراهم می‌سازد و می‌توان بر اساس آن وضعیت کارآفرینی کشور را رصد کرد و به نقاط قوت و ضعف کشور در زمینه کارآفرینی پی برد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.