با حضور رئیس دانشگاه تهران

چهارمین گردهمایی دانشجویان بورسیه بنیاد حامیان دانشگاه تهران برگزار می‌شود

۰۷ آذر ۱۳۹۷ | ۱۷:۱۰ کد : ۶۸۱۴ اخبار اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۳۷۵۰
چهارمین گردهمایی دانشجویان بورسیه بنیاد حامیان دانشگاه تهران روز چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ در تالار علامه امینی مرکز اسناد و کتابخانه مرکزی دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه، خیرین، نیک اندیشان و دوستداران گرانقدر دانشگاه و همچنین دانشجویان بورسیه برگزار می‌شود.
چهارمین گردهمایی دانشجویان بورسیه بنیاد حامیان دانشگاه تهران برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از بنیاد حامیان دانشگاه، در چهارمین دوره گردهمایی بورسیه از دانشجویان افتخارآفرین بورسیه با شرایط زیر تقدیر به عمل می‌آید: ۱- کسب ۲ بار رتبه نخست رشته تحصیلی خود، ۲- پذیرفته شده در مقطع کارشناسی ارشد با رتبه برتر یا استعداد درخشان، ۳- کسب رتبه نخست المپیادها یا جشنواره‌های علمی و دانشجویی معتبر، ۴- کسب رتبه در مسابقات ورزشی ملی و بین‌المللی و ۵- دانشجویانی که واجد شرایط بورسیه بنیاد حامیان دانشگاه تهران بوده‌اند، اما به نفع سایر دانشجویان انصراف داده‌اند.
در چهارمین دوره بورسیه بنیاد حامیان دانشگاه تهران تعداد ۹۶۴ نفر از دانشجویان برتر مقطع کارشناسی (با میانگین معدل دو ترم قبل آنها بالای ۱۷ یا رتبه زیر ۲ هزار ورودی‌های ۹۷)، ۱۰۰ نفر از دانشجویان برتر مقطع کارشناسی ارشد (با معدل کل ۱۸)، ۱۵۰ نفر از دانشجویان برتر مقطع دکتری (کمک به تحقیقات پژوهشی مؤسسه بیوشیمی–بیوفیزیک)، ۲۰ نفر از دانشجویان برتر نابینا ،۶۰ نفر از دانشجویان برتر بین‌الملل و ۱۰۰ نفر در بخش حمایت از ایده‌های کارآفرینانه بورسیه می‌شوند.
همچنین در سال جاری با حمایت خیرین تعداد ۱۹۲ نفر از دانشجویان متقاضی که از طرف معاونت دانشجویی دانشگاه و معتمدین بنیاد معرفی می‌شوند، حمایت خواهند شد.
لازم به ذکر است در سال جاری جمعاً تعداد ۱۵۸۶ دانشجو مورد تشویق و حمایت قرار خواهند گرفت که تعداد ۹ حامی از ۱۳۹۴ نفر دانشجویان برتر بورسیه در قالب اهدای جایزه تحصیلی و تعداد ۱۹ حامی از ۱۹۲ نفر دانشجویان متقاضی در قالب کمک هزینه تحصیلی حمایت می‌کنند.


( ۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.