اجرای تئاتر مقاومت در مرکز تئاتر مولوی

۰۵ آذر ۱۳۹۷ | ۲۰:۳۶ کد : ۶۷۸۹ اخبار
تعداد بازدید:۶۰۸
مرکز تئاتر مولوی با اجرای یک نمایش صحنه‌ای و نیز اجرای یک نمایشنامه‌خوانی میزبان شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، نمایش «حماسه دلاوران» نوشته ایرج صغیری و به کارگردانی علی قربانی در روزهای سه شنبه ۶ تا جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی، به روی صحنه می‌رود.
در خلاصه این نمایش ذکر شده که «حماسه دلاوران» به دویست سال مقاومت مردم بوشهر در برابر بیگانگان و تشریح رشادت‌های حماسی سرداران شهید احمد خان تنگستانی، رئیس‌علی دلواری و شهید نادر مهدوی می‌پردازد.
علاوه بر این، نمایشنامه «Dark؛ انرژی تاریک» به نویسندگی و کارگردانی مالک حدپورسراج، در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، ۷ و ۸ آذر، در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی در ساعت ۱۷ نمایشنامه خوانی می‌شود. گفتنی است در این نمایشنامه‌خوانی، علی غابشی، محسن پوشایی، پروا آقاجانی، هیراد خاتم، مهدی ذاکر، حسام پرتو، علی ثابتی، رضا بهزادی، شهرام آقایی، دیبا حدپوراج، محسن احسان و مالک حدپورسراج به خوانش نمایش‌نامه می‌پردازند.
همچنین مرتضی شاه‌کرم به عنوان مشاور کارگردان و نگین کهن به عنوان صحنه‌خوان در اجرای این رویداد هنری همکاری می‌کنند.

 


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.