جشن پایان دوره پنجم فارسی‌آموزان موسسه لغت‌نامه دهخدا برگزار شد

۳۰ آبان ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۹ کد : ۶۷۶۳ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۲۰
جشن پایان دوره پنجم فارسی‌آموزان موسسه لغت‌نامه دهخدا و مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران برگزار شد.

‌‌‌‌‌‌‌به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از‌‌‌‌‌‌‌ موسسه لغت‌نامه دهخدا، جشن پایان دوره پنجم فارسی‌آموزان، چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در تالار دکتر افشار این موسسه برگزار شد.
در ابتدای این مراسم، دکتر علی درزی، رئیس موسسه لغت‌نامه دهخدا، ضمن تبریک پایان دوره به فارسی آموزان درباره جایگاه زبان فارسی و نقش این موسسه در آموزش وگسترش فرهنگ ایرانی و زبان انتقال این فرهنگ; کهن سخنانی ایراد کرد.
در ادامه، اسماء کماس، زبان‌اموز این مرکز از کشور الجزایر به ارائه مقاله با موضوع «اسلام» پرداخت و سپس موسیقی چینی توسط بائوپینگ بائو، خاطره‌خوانی از سوی ایرم سوندیک از ترکیه، نمایش فارسی «تاکسی» توسط ماکسیم ژوان از فرانسه، مصطفی و فاطمیا از پاکستان، موسیقی ژاپنی از سوی ساواکو ایشی، شعر‌خوانی فارسی توسط ماکسیم ژوان و موسیقی ایرانی توسط الیسا تولدو از ونزوئلا، اداوردو پائولو از ایتالیا، رونن گرنددم از فرانسه اجرا شد.
در این پایان این مراسم به فارسی‌آموزان دوره پیشرفته گواهی پایان دوره اهدا شد.
گفتنی است فستیوال غذاهای بین‌الملل با حضور فعال فارسی‌آموزان و استقبال حاضران در این جشن برگزار شد. 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.