کارگاه آموزشی نشریات دانشجویی دانشگاه تهران برگزار می‌شود

۲۲ آبان ۱۳۹۷ | ۰۷:۵۶ کد : ۶۶۷۸ اخبار اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۱۲۷۶
کارگاه آموزشی نشریات دانشجویی به همت خانه نشریات اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با موضوعات متنوع، ۷ و ۸ آذر ۱۳۹۷ در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

کارگاه قالب‌های نوشتاری چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۸ تا ۱۲، کارگاه گرافیک و صفحه‌آرایی چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳ تا ۱۷، کارگاه حقوق نشریات پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۸ تا ۱۲، کارگاه روزنامه‌نگاری و خبرنویسی پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳ تا ۱۷ برگزار خواهند شد.
طبق ماده ۱۵ دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم، شرکت در این کارگاه‌ها برای صاحب امتیاز، مدیران مسئول و سردبیران نشریات دارای مجوز از کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تهران که قصد انتشار نخستین شماره نشریه خود را دارند الزامی است.
همچنین، حضور صاحب امتیاز، مدیران مسئول و سردبیران نشریاتی که در حال حاضر منتشر می‌شوند اما در کارگاه‌های گذشته شرکت نکرده‌اند الزامی است.
شرکت برای سایر دانشجویان دانشگاه تهران که در آینده تصمیم به گرفتن مجوز نشریه دارند و کلیه دانشجویان علاقه‌مند دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی بلامانع است.
گفتنی است، اعضای نشریات دانشجویی و سایر دانشجویان دانشگاه تهران می‌توانند به صورت رایگان در این کارگاه‌ها شرکت کنند.
هزینه کارگاه‌ها برای سایر دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور در ازای هر دوره، ۵۰ هزار تومان و در صورت شرکت در هر چهار دوره ۱۲۰ هزار تومان خواهد بود.
علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر تا ۳ آذر ۱۳۹۷ برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی https://cultural.ut.ac.ir/?page_id=5492 مراجعه کنند.
 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.