نقاشی‌های استاد دانشگاه تهران به نمایش در می‌آید

۲۱ آبان ۱۳۹۷ | ۱۳:۲۴ کد : ۶۶۷۴ اخبار
تعداد بازدید:۸۳۰
مجموعه‌ای از نقاشی‌های دکتر سید محمد فدوی، استاد دانشگاه تهران، در گالری والی به نمایش درمی‌آید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، مجموعه‌ای از نقاشی‌های دکتر سید محمد فدوی، استاد پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران از جمعه، ۲۵ آبان ۱۳۹۷ در گالری والی به نمایش درمی‌آید.
دکتر فدوی در این مجموعه بیش از ۱۵ تابلوی نقاشی را به نمایش می‌گذارد که با تکنیک میکس مدیا بر روی مواد مختلفی مانند چوب، مقوا و بوم اجرا شده‌اند؛ آثاری که این هنرمند در سه سال اخیر خلق کرده و بر استفاده از وسایل مختلفی غیر از قلم مو تاکید دارند.
دکتر سیدمحمد فدوی متولد ۱۳۳۵ و دارای دکترای پژوهش هنر از دانشگاه تهران و استاد گروه ارتباط تصویری و عکاسی دانشکده هنرهای تجسمی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران است.
دکتر فدوی سابقه انتشار مقالات متعدد و کتاب‌هایی مانند «تصویرسازی در عصر صفوی و قاجار»، «مجموعه مقالات اولین دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران»، «اتروسک تمدن شگفت‌انگیز» و «فنون تصویرسازی» را در کارنامه خود دارد.
نمایشگاه آثار سید محمد فدوی ۲۵ آبان تا ۶ آذر هر روز به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری والی به نشانی میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۷۲ برپاست.


 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.