چهارمین کنگره بین‌المللی دانشجویی بیوتکنولوژی برگزار می‌شود

۲۱ آبان ۱۳۹۷ | ۰۸:۵۱ کد : ۶۶۶۷ اخبار
تعداد بازدید:۲۳۹۴
چهارمین کنگره بین‌المللی دانشجویی بیوتکنولوژی اسفند ۱۳۹۷ در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران،، چهارمین کنگره بین‌المللی دانشجویی بیوتکنولوژی ۶ تا ۸ اسفند ۱۳۹۷ در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
معرفی ظرفیت‌های متعدد رشته بیوتکنولوژی در جهت پیشرفت و توسعه کشور، ایجاد فضای مناسب برای تعامل، هم‌اندیشی و هم‌افزایی فعالان در گرایش‌های مختلف بیوتکنولوژی، مرور دستاوردها و پیشرفت‌های صورت گرفته در سطح ملی و بین‌المللی، تسهیل تعامل صنعت با دانشجویان و استادان با دعوت از شرکت‌های موفق و استارت‌آپ‌های فعال و کمک به شکل‌گیری شرکت‌های دانش‌بنیان و ایجاد فرصت برای صاحبان ایده و اختراعات از جمله اهداف برگزاری این همایش است.
دعوت از استادان برجسته و متخصص و بهره‌مندی از تجربه آنها، ایجاد انگیزه در مخاطبان به منظور سرمایه‌گذاری در حوزه بیوتکنولوژی، حرکت در راستای خودکفایی کشور و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، بهبود روابط و افزایش تبادلات علمی در میان محققان داخلی و خارجی این حوزه، معرفی جایگاه ایران در حوزه بیوتکنولوژی در سطح بین‌الملل و برگزاری کارگاه، بازدید و نشست‌های علمی به منظور تقویت توان علمی و گسترش دیدگاه دانشجویان از جمله برنامه‌های این کنگره بین‌المللی است.
این کنگره توسط دانشجویان دانشگاه تهران (دانشجویان دکتری پیوسته بیوتکنولوژی دانشگاه تهران) با همکاری دانشجویان دیگر دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه الزهرا (س) و دانشگاه علوم پزشکی مشهد اداره می‌شود.
گفتنی است که مهلت ثبت‌نام و ارائه چکیده برای شرکت در این کنگره ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ است.
برای ثبت‌نام در چهارمین کنگره بین‌المللی دانشجویی بیوتکنولوژی اینجا کلیک کنید.

‌‌‌‌‌‌
 

 


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.