اطلاعیه برگزاری سلسله کارگاه‌های خوب‌زیستن در دانشگاه تهران

۱۴ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۷ کد : ۶۶۳۰ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۵۳۱
اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، سلسله کارگاه‌های خوب‌زیستن بر مبنای آیات قرآن کریم و روایت اهل بیت (ع) توسط مدرسه دانشجویی قرآن و عترت (علیهم السلام) را از ۱۴ آبان برگزار می‌کند. متن اطلاعیه برگزاری این کارگاه‌ها به این شرح است:

کارگاه‌های خوب‌زیستن در آمفی تئاتر دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی شامل کارگاه مهارت‌های کاربردی دوره‌های رشد برای اصلاح و ارتقا (ویژه خواهران) دوشنبه ۱۴ آبان ساعت ۱۳؛ کارگاه مهارت‌های ارتقای هم کلامی و ارتباط با دیگران بر مبنای مهارت‌های دوره چهارم رشد (ویژه خواهران) دوشنبه ۲۸ آبان ساعت ۱۳؛ کارگاه معرفی پژوهش‌های روانشناسی اسلامی با رویکرد تدبری، یکشنبه ۲۵ آذر ساعت ۸ و کارگاه مهارت‌هایی برای ارتقای روابط خانوادگی و زناشویی و آمادگی برای ازدواج (ویژه خواهران) دوشنبه ۱۲ آذر ساعت ۱۳ خواهد بود.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۸۸۹۶۲۷۲۴ تماس بگیرند یا به نشانی بزرگراه چمران، خیابان جلال آل احمد، مقابل کوی نصر، خیابان دکتر کاردان، دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران، سالن آمفی تئاتر مراجعه کنند.
این کارگاه‌ها همچنین، ویژه خواهران در دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران برگزار می‌شود؛ برنامه کارگاه‌های دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی شامل کارگاه آرامش دست یافتنی با موضوع مهارت‌هایی برای ارتقای روابط خانوادگی و آمادگی برای ازدواج دوشنبه ۱۴ آبان از ساعت ۱۳ تا ۱۵، کارگاه فرصتی برای تغییر با موضوع مهارت‌های کاربردی دوره‌های رشد برای اصلاح و ارتقا، دوشنبه ۲۸ آبان از ساعت ۱۳ تا ۱۵، کارگاه ارتباط مؤثر با موضوع مهارت‌های هم کلامی و ارتباط با دیگران بر مبنای مهارت‌های دوره چهارم رشد دوشنبه ۱۲ آذر از ساعت ۱۳ تا ۱۵، خواهد بود.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۸۸۹۶۲۷۲۴ تماس بگیرند یا به نشانی انتهای خیابان کارگر شمالی، نرسیده به خیابان شانزدهم، دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی، کلاس ۱۰۶ مراجعه کنند.
این کارگاه‌ها همچنین، ویژه خواهران در پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود؛ برنامه کارگاه‌های پردیس دانشکده‌های فنی شامل کارگاه ارتباط مؤثر با موضوع مهارت‌های هم کلامی و ارتباط با دیگران بر مبنای مهارت‌های دوره چهارم رشد دوشنبه ۱۴ آبان از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۴:۳۰، کارگاه آرامش دست یافتنی با موضوع مهارت‌هایی برای ارتقای روابط خانوادگی و آمادگی برای ازدواج دوشنبه ۲۸ آبان از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۴:۳۰ و کارگاه فرصتی برای تغییر با موضوع مهارت‌های کاربردی دوره‌های رشد برای اصلاح و ارتقا، دوشنبه ۱۲ آذر از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۴:۳۰، خواهد بود.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۸۸۹۶۲۷۲۴ تماس بگیرند و یا به نشانی خیابان ۱۶ آذر، دانشگاه تهران، پردیس دانشکده‌های فنی، تالار شهید رجب‌بیگی مراجعه کنند.

اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران

‌‌


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.