اولین جایزه «توسعه کارآفرینی در جهان اسلام» به دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران رسید

۱۴ آبان ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۹ کد : ۶۶۲۴ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۱۸
اولین جایزه «توسعه کارآفرینی در جهان اسلام» که توسط سازمان همکاری‌های اسلامی ۱۲ آبان در مالزی برگزار شد به دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده کارآفرینی ، در اولین رویداد جهانی جشنواره «جایزه کارآفرینی جهان اسلام» (MWEDA, 2018)، دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران توانست با گستره‌ای از فعالیت‌ها، این جایزه را به دست آورد.
اعطای این جایزه به دانشکده کارآفرینی به دلیل برگزاری کنفرانس‌ها و کارگاه‌های بین‌المللی، استارت‌آپ‌ها، تأسیس بنیاد حامیان دانشکده کارآفرینی، همکاری علمی با مجله اسپرینگر در انتشار مجله انگلیسی Journal of Global Entrepreneurship research و انتشار ۴ عنوان کتاب انگلیسی زبان از جمله «کارآفرینی زنان در ایران»، «اکوسیستم کارآفرینی در خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA)»، «آموزش و پژوهش‌های کارآفرینی در خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA)» و ... ، اجرای برنامه‌های پژوهشی کارآفرینی با همکاری دفتر دیده‌بان جهانی کارآفرینی (GEM)، برگزاری جشنواره بین‌المللی رهبران کارآفرین مسلمان، برگزاری کارگاه‌های آموزشی کارآفرینی در دانشگاه‌های منطقه از جمله دانشگاه اوندوکوزمائیس و آماسیا ترکیه و سایر فعالیت‌های بین‌المللی، صورت گرفته است.
این مراسم امسال برای اولین بار توسط مرکز تجارت بین‌الملل مالزی با همکاری سازمان همکاری‌های اسلامی (OIC)، مرکز اسلامی توسعه تجارت (ICDT)، انجمن دانشگاه‌های عرب (AARU) و با حمایت دولت مالزی در تاریخ ۳ نوامبر (۱۲ آبان) در شهر لنکاویکشور مالزی برگزار شده و دکتر محمدرضا زالی، رئیس دانشکده کارآفرینی به نمایندگی از دانشگاه تهران تندیس آن را دریافت کرد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.