محقق دانشگاه تهران، محقق برتر کشور در مدیریت پایدار خاک و کشاورزی حفاظتی

۰۵ آبان ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۹ کد : ۶۵۵۰ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۳۸
محقق دانشگاه تهران در مرکز تحقیقات حفاظت خاک و آب دانشگاه تهران در اراضی دیم کوهین، حائز رتبه برتر کشوری در تولید محصولات زارعی دیم با رویکرد کشاورزی حفاظتی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر خدابخش گودرزوند چگینی، پژوهشگر مرکز تحقیقات حفاظت خاک و آب دانشگاه تهران در اراضی دیم کوهین، حائز رتبه برتر کشوری در تولید محصولات زارعی دیم با رویکرد کشاورزی حفاظتی شد.
دکتر منوچهر گرجی به عنوان به ریاست مرکز، دکتر خدابخش گودرزوند چگینی به عنوان پژوهشگر مرکز و مهندس اکبر زاجکانی به عنوان کارشناس هواشناسی و سامانه‌های جغرافیایی طی دهه اخیر به دستاوردهای چشمگیر دست یافته‌اند که مورد تقدیر و توجه وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفته است.
در ششمین گردهمایی سراسری کشت محصولات زراعی که با حضور مهندس حجتی، وزیر جهاد کشاورزی، معاونین وزیر و مدیران ارشد این وزارت در تهران برگزار شد، از دکتر خدابخش گودرزوند چگینی، پژوهشگر مرکز تحقیقات حفاظت خاک و آب دانشگاه تهران در اراضی دیم کوهین، در زمینه افزایش تولید محصولات زراعی سال ۹۷-۹۶ با اهدای لوح سپاس به عنوان محقق برتر در حوزه مدیریت پایدار خاک و کشاورزی حفاظتی تقدیر شد.


دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه تهران می‌توانند با عضویت در «شعاع» (شبکه علمی آموزش عالی دانشگاه تهران) در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه قرار گیرند.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.