برگزاری کارگاه علمی کاربردی دستیاری مراکز تندرستی و مشاوره ورزشی در دانشگاه تهران

۰۱ آبان ۱۳۹۷ | ۰۹:۴۰ کد : ۶۵۲۷ اخبار
تعداد بازدید:۷۷۹
کارگاه علمی کاربردی دستیاری مراکز تندرستی و مشاوره ورزشی به همت اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری با همکاری اداره کل تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، کارگاه علمی کاربردی دستیاری مراکز تندرستی و مشاوره ورزشی به همت اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری با همکاری اداره کل تربیت بدنی دانشگاه تهران در راستای بهبود کیفیت زندگی و ارتقای تندرستی دانشجویان، در روزهای ۲۸ و ۲۹ مهر ۱۳۹۷ در تالار امیر کبیر دانشگاه تهران برگزار شد.
در این کارگاه‌ها، دکتر محمدحسین علیزاده، مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم و علی حبیب‌اللهی، مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه تهران و استادان مدعو از پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و استادان دانشگاه‌های کشور حضور داشتند.
این کارگاه‌ها به منظور اجرای دقیق و هماهنگ طرح پایش سلامت جسمانی، با توجه به ضرورت اجرای طرح پایش برای دانشجویان، همزمان با شروع سال تحصیلی، برای کارشناسان پایش دارای مدرک تحصیلات تکمیلی یا دانشجوی دکتری با گرایش فیزیولوژی، آسیب شناسی و حرکت اصلاحی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.
در پایان این کارگاه‌ها، کارشناسان پایش سلامت دانشگاه‌ها با دانش فنی و مهارت انجام آزمون‌های مرتبط با تندرستی دانشجویان آشنا شدند تا بتوانند ارزیابی وضعیت جسمانی و ساختار قامتی-اسکلتی دانشجویان را به نحو مطلوب انجام دهند.
 

دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه تهران می‌توانند با عضویت در «شعاع» (شبکه علمی آموزش عالی دانشگاه تهران) در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه قرار گیرند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.