نمایشگاه مهر ۹۷ دانشگاه تهران به کار خود پایان داد

۲۸ مهر ۱۳۹۷ | ۰۸:۱۹ کد : ۶۴۹۴ اخبار
تعداد بازدید:۲۲۵
نمایشگاه مهر سال ۹۷ دانشگاه تهران از ۹ تا ۲۴ مهر سال جاری با همکاری معاونت فرهنگی و معاونت دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، کار پایش جسم و روان دانشجویان و آشنایی آن‌ها با تشکل‌های اسلامی، انجمن‌های علمی دانشجویی، کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی و بخش‌های مختلف فرهنگی از جمله موزه‌های فرهنگی، مرکز تئاتر مولوی و... در شانزدهمین نمایشگاه با دقت و سرعت انجام شد.
در شانزدهمین دوره برگزاری نمایشگاه مهر، در مجموع ۷ هزار و ۸۲۳ دانشجو ورودی جدید در باشگاه دانشجویان پذیرش شدند که از این تعداد ۴ هزار و ۳۱ دانشجو، دختر و ۳ هزار و ۷۹۲ دانشجو پسر بودند.
در این نمایشگاه علاوه بر غرفه‌های اداره کل تربیت بدنی، اداره کل امور شاهد و ایثارگر، اداره کل فرهنگی و اجتماعی، مرکز مشاوره، مرکز بهداشت، اداره کل خوابگاه‌ها، اداره کل امور دانشجویی، انتشارات دانشگاه تهران، جهاد دانشگاهی، مسجد دانشگاه، بنیاد حامیان، سازمان بین‌المللی دانشگاهیان، صندوق قرض‌الحسنه، غرفه تولیدات دانشجویان و...؛ غرفه‌های دانشکده کارآفرینی و پارک علم و فناوری نیز حضور داشتند و دانشجویان را با نحوه اتصال به بازار کار و ارائه و اجرای ایده آشنا می‌کردند.

دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه تهران می‌توانند با عضویت در «شعاع» (شبکه علمی آموزش عالی دانشگاه تهران) در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه قرار گیرند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.