صعود مقتدرانه تیم بسکتبال دانشگاه تهران به فینال مسابقات دانشگاه‌های آسیایی

۲۸ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۷ کد : ۶۳۰۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۳۵
تیم بسکتبال دانشگاه تهران، نماینده کشورمان در مرحله نیمه نهایی مسابقات دانشگاه‌های آسیایی در کشور چین، مقابل نماینده دانشگاه چین به پیروزی رسید و به فینال این رقابت ها راه یافت.
صعود مقتدرانه تیم بسکتبال دانشگاه تهران به فینال مسابقات دانشگاه‌های آسیایی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، بسکتبالیست‌های دانشگاه تهران در مرحله گروهی، تیم‌های دانشگاه‌های چین، تایوان و اندونزی را شکست دادند و به عنوان سرگروه به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند و در این مرحله تیم دانشگاه هنان چین را با نتیجه ۸۷ بر ۶۱ شکست دادند و با اقتدار به فینال این مسابقات صعود کردند.

تیم بسکتبال دانشگاه تهران امشب، شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، برای کسب مقام قهرمانی مقابل تیم دانشگاه بین‌المللی سیاس (میزبان مسابقات) بازی خواهد کرد.

همچنین بازی رده‌بندی، بین دانشگاه‌های ژنگژو و هنان برگزار می‌شود.

اعضای تیم بسکتبال دانشگاه تهران را اصغر کاردوست، محمد سیستانی، امیرحسین آذری، احسان صمدی، رضا صباغ، میلاد سبزی، محمدجواد زارع، حنیف محمدی، مجید رحیمیان، محسن حقانی، علیرضا هنردوست و امیرحسین طاهری به مربیگری مهدی معصومی، تشکیل می‌دهند.

گفتنی است، مسابقات دانشگاه‌های آسیایی از ۲۳ شهریور تا ۲ مهر سال جاری در کشور چین برگزار می‌شود و ۱۰ تیم از دانشگاه‌های آسیایی در این رقابت‌ها حضور دارند.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.