جلسه شورای معاونان فرهنگی پردیس‌ها و دانشکده‌های دانشگاه تهران برگزار شد

۲۷ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۶ کد : ۶۲۸۴ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۳۷
جلسه شورای معاونان فرهنگی پردیس‌ها و دانشکده‌های دانشگاه تهران به ریاست دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، جلسه شورای معاونان فرهنگی پردیس‌ها و دانشکده‌های دانشگاه تهران با محوریت برگزاری آیین ورودی نودانشجویان سال ۱۳۹۷، یکشنبه ۲۵ شهریور در تالار امیرکبیر معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.
در این جلسه، دکتر مجید سرسنگی ضمن تشریح برنامه آیین ورودی نودانشجویان سال ۹۷ و همایش خانه و دانشگاه که همزمان برای خانواده نودانشجویان برگزار خواهد شد؛ بر لزوم توجه بیشتر بر هویت دانشگاه تهران چه برای دانشجویان و چه استادان و کارکنان تاکید کرد.
وی همچنین تقویت هویت دانشگاهی، توجه ویژه به تشکل‌های دانشجویی، افزایش ضریب نفوذ تشکل‌ها، گفتمان دانشجویی و... را از اولویت‌های سال تحصیلی جدید در معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برشمرد.
در این جلسه نمایندگان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، پردیس هنرهای زیبا، پردیس دانشکده‌های فنی، پردیس بین‌المللی ارس، پردیس ابوریحان، پردیس فارابی، پردیس البرز، دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی، دانشکده علوم اجتماعی، دانشکده جغرافیا، دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی، دانشکده دامپزشکی، دانشکده حقوق و علوم سیاسی، دانشکده ادبیات و علوم انسانی، مؤسسه ژئوفیزیک، دانشکده فنی فومن و دانشکده فنی کاسپین حضور داشتند.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.