نشست تخصصی همکاری و تبادلات علمی ایران و آلمان برگزار شد

۲۴ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۸ کد : ۶۲۵۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۳۹
نشست تخصصی همکاری و تبادلات علمی ایران و آلمان با حضور نمایندگان مؤسسات آلمانی ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ در دانشگاه تهران برگزار شد.
نشست تخصصی همکاری و تبادلات علمی ایران و آلمان برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت بین‌الملل، نشست تخصصی همکاری و تبادلات علمی ایران و آلمان با حضور نمایندگان مؤسسات آلمانی (وزارت آموزش و تحقیقات فدرال آلمان، بنیاد تحقیقات آلمان، آکادمی تبادل علمی آلمان، مرکز هوا فضای آلمان، بنیاد فولکس واگن و بنیاد آلکساندر هومبولت) و نمایندگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه تهران و با مشارکت دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، علوم پزشکی ایران، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی امیر کبیر و دانشگاه علم و صنعت ایران در تالار شهید چمران پردیس دانشکده‌های فنی برگزار شد.

در این نشست که با حضور حدود ۲۰۰ نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های مختلف ایران برگزار شد، مسئولان نهادها و بنیادهای مذکور به معرفی امکانات خود در رابطه با طرح‌های پژوهشی مشترک پرداختند.

همچنین در این نشست نمایندگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بنیاد ملی علمی ایران در خصوص همکاری‌های پژوهشی مطالبی را عنوان و سپس سه تن از استادان بین‌المللی، تجربه‌های موفق همکاری خود با آلمان را برای شرکت کنندگان بیان کردند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.