کانون همیاران سلامت روان دانشگاه تهران، کانون برتر همیاران سلامت روان کشور شد

۲۲ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۱ کد : ۶۲۴۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۴۳
کانون همیاران سلامت روان دانشگاه تهران موفق به کسب عنوان کانون برتر همیاران سلامت روان کشور در سومین همایش کشوری کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت روان شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت دانشجویی، سومین همایش کشوری کانون‌های دانشجویی همیاران به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد، ۱۱ تا ۱۳ شهریور ۱۳۹۷، با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از دانشجویان همیار در مشهد برگزار شد.

این همایش کشوری با حضور مقامات و مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه تربت جام و دستگاه‌های کشور و با هدف آشنایی کانون‌های دانشجویی همیاران و تبادل نظر بین اعضای کانون‌های کشور، آموزش‌های پیشگیرانه، تربیت دانشجویان همیار به منظور جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی اجرا شد.

کانون همیاران سلامت روان دانشگاه تهران با حضور ۲۵ نفر از همیاران خود از پردیس‌ها، شعبات با رشته‌ها و مقاطع مختلف تحصیلی در این همایش شرکت کرد.

با توجه به ارائه گزارش عملکردهای منطقه‌ای کانون‌های دانشجویی همیاران در همایش و ارائه پوسترهای تهیه شده توسط کانون‌های دانشجویی همیاران دانشگاه‌های کشور و داوری آثار توسط هیأت داوران، کانون همیاران سلامت روان دانشگاه تهران موفق به کسب عنوان برتر فعالیت های کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت روان شد و با لوح تقدیر و تندیس مورد تشویق قرار گرفت. ‌‌


( ۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.