تیم دانشجویان دانشگاه تهران مقام نخست لیگ ستارگان بورس

۲۲ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۱ کد : ۶۲۴۴ اخبار
تعداد بازدید:۳۱۱۲
تیم دانشجویان دانشگاه تهران، مقام اول لیگ ستارگان بورس کشور را کسب کرد.
تیم دانشجویان دانشگاه تهران مقام نخست لیگ ستارگان بورس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده مدیریت، تیم دانشگاه تهران با راهنمایی دکتر عیوض‌لو، عضو هیات علمی دانشکده مدیریت، توانست فاتح رقابت ۸ هفته‌ای لیگ ستارگان بورس شود.

این رویداد با چاشنی سرمایه‌گذاری در بازار سهام بین ۳۴ تیم دانشگاهی در سرتاسر کشور به‌مدت دو ماه برگزار شد؛ رویدادی نفس‌گیر که در آن تیم‌ها می‌بایست با سرمایه اولیه صد میلیون ریالی خود دست به خرید و فروش‌هایی در بازار سرمایه می‌زدند تا با افزایش سرمایه اولیه خود علاوه‌بر کسب بازده، رقابت جذابی هم داشته باشند.

در این مسابقات که در ۸ هفته معاملاتی پیگیری شد، تیم‌های دانشگاه تهران، دانشگاه خوارزمی و دانشگاه آزاد تهران شرق به ترتیب عنوان اول تا سومی را از آن خود کردند.

تیم دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با راهنمایی دکتر عیوض‌لو و به سرپرستی امیرمهدی صبایی، دانشجوی دکترای مالی و اعضای تیم مهدی دهقانی، رسول محمدی‌پور، مهرداد حق‌گو و مهسا رجبی، دانشجویان کارشناسی ارشد رشته مالی در این دوره از مسابقات شرکت کردند.

تیم دانشگاه تهران در پایان مسابقات با کسب بازده ۹۴ درصد در مدت مسابقه، توانست عنوان نخست مسابقات را کسب و در روز اختتامیه مسابقات جوایز و لوح تقدیر خود را از دکتر عبده تبریزی، عضو شورای عالی بورس و دکتر محمدی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار کند.


( ۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.